Mokinių taryba

Mokinių taryba – mokykloje nuolat veikianti mokinių savivaldos institucija. Taryba atstovauja mokinių interesus mokykloje ir rajone, organizuoja renginius, inicijuoja akcijas, dalyvauja projektuose , padeda išsiaiškinti iškilusias problemas, bendradarbiauja su mokytojais ir administracija. MT sudaro po du mokinius iš kiekvienos klasės, tai klasės seniūnas ir jo pavaduotojas.

Mokinių tarybos pirmininkė – prezidentė Giedrė Murauskaitė. Ji atstovauja mokyklą rajone , dalyvauja įvairiuose forumuose.

Nariai:

Adrija Bacevičiūtė 5 kl. seniūnė, Aura Vedegytė 5 kl. seniūnės pavaduotoja, Samanta Valavičiūtė 6 kl. seniūnė, Meda Daniliauskaitė 6 kl. seniūnės pavaduotoja, Gustė Akulytė 7 kl. seniūnė, Tomas Puišys 7 kl. seniūnės pavaduotojas, Justas Verstinskas 8 kl. seniūnas, Rugilė Murauskaitė 8 kl. seniūno pavaduotoja, Viltė Tiškevičiūtė 9 kl.l seniūnė, Kamilė Jurgilaitė 9 kl. seniūnės pavaduotoja,  Ugnė Stankevičiūtė 10 kl. seniūnė, Nojus Martišius 10 kl. seniūnės pavaduotojas.

Mokinių tarybos veiklą koordinuoja mokytoja Rasa Bebrauskienė (Mokinių taryba 2021 metais pripažinta geriausia mokinių savivalda rajone ir gavo 200 eurų piniginį prizą bei Šakių rajono savivaldybės mero padėkos raštą. Už gautus pinigus, mokyklai nupirkti sėdmaišiai.)