Kovo 11- oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Vienas žodis, pats brangiausias
Ir lietuviui pats gražiausias.
Skamba jis mums kaip daina,
žodis šitas  – Lietuva.

(K. Ivinskis)

Kovo 8 d. ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ bendruomenė, kartu su Sintautų mokyklos ir Sintautų miestelio bendruomenėmis, Kudirkos Naumiesčio kultūros padalinio Sintautų salėje, minėjome Kovo 11-ąją- Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Šventiškai nusiteikę, ugdytiniai savo meilę Tėvynei Lietuvai išreiškė skambiomis dainomis, šokiais, eilėraščių posmais, menine kompozicija “Mano Lietuva“.
          Mes šiandien turime laisvą LIETUVĄ- džiaukimės, mylėkime, puoselėkime ir puoškime  ją mažais ir dideliais darbais.

IU mokytojos: V. Butikienė, Roma Knezevičienė; PU mokytoja V. Daniliauskienė; Meninio ugdymo mokytoja A. Rėčkuvienė.
        Mokytojo padėjėjos ikimokykliniam ugdymui: G. Olertaitė, R. Medeckienė, V. Turevičienė