Sveikiname foto konkurso „Parodyk, kaip  prižiūri savo dantukus“ dalyvius ir laimėtojus!

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras  jau trečius metus organizuoja konkursą   „Parodyk, kaip prižiūri savo dantukus“.

Jau antri metai, kaip Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis” ikimokyklinio ugdymo „Žiogelių”, „Zuikučių” ir priešmokyklinio ugdymo „Drugelių”  grupių vaikučiai ir jų tėveliai, aktyviai  įsitraukia į visuomenės sveikatos biuro organizuojamus konkursus.

Nemažai šeimų dalyvavo ir praeitais metais, tarp kurių buvo ir prizinių vietų laimėtojų.

Šiais metais, daugiausia balų surinko ir specialiais prizais apdovanoti: Titas Milius, 4 m. ir Meida Petrulytė, 2 m.

Džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo ir apdovanoti buvo: Melisa Sutrinavičiūtė, 3 m.; Domas ir Lukas Vyšniauskai, 3 m.; Dorotėja Kuncaitytė, 3 m.;Luknė Vaitkevičiūtė ,6 m. su sese Medeina, 7 mėn.; Matas ir Nojus Staugaičiai, 6 m.; Pijus (5 m.) ir Sima (11 m.) Riaukai.

Visus dalyvius nuoširdžiausiai sveikiname ir linkime būti aktyviais konkursų dalyviais ir nepamiršti rūpintis burnos higiena.

Pačius gražiausius padėkos žodžius siunčiame Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizatoriams už konkursų organizavimą, prizus ir nuolatinį bendradarbiavimą.

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Rūta Galinskienė