Mielos, mamos, močiutės.

Gegužės pirmasis sekmadienis – Motinos diena. Visų laukiama tauriausia šventė.

Mamos balsas – tarsi ramybės muzika.
Mamos vardas- palaimintas burtažodis, nušviečiantis kelią.
 Ir nieko nėra gražesnio žemėje už mamos meilę, nieko stipresnio už jos pasiaukojimą vaikams.
 Ji visuomet pati geriausia, gražiausia, suprantanti labiau už kitus, žinanti daugiau, mokanti geriau…
Mielos mamytės, močiutės, te beldžiasi pavasaris į Jūsų širdis pirmaisiais saulės spinduliais. Te Jūsų sūnūs, dukros ir vaikaičiai dovanoja Jums šventę, kaip rasotą gėlės žiedą, ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną.
Vaikai visą  mėnesį mokėsi dainuoti, šokti, deklamuoti eilėraščius, piešė mamų portretus. Edukacinių užsiėmimų metu gamino dovanėles mamytėms, močiutėms.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilija Butikienė, Roma Knezevičienė; priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Daniliauskienė; meninio ugdymo muzikos mokytoja Aida Rėčkuvienė. Direktoriaus  pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Rūta Galinskienė