Skambanti vaikystė.

Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, balandžio 25 d., dalyvavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dainų šventėje „Skambanti vaikystė“, kuri skirta Dainų  šventės „Kad giria žaliuotų 100- mečiui paminėti.

Vaikai atliko dvi lietuvių liaudies dainas: “Ar nebuvai miške?“, Giedriaus Balučio ž. ir muz. „Šakar makar“. Šios šventės jungtinis choras atliko dvi daineles: „Obuolys“ ir „Nupiešiu Lietuvą“.

Renginys vyko Šakių kultūros centre. Dalyvius ir renginio svečius pasveikino Šakių rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto  skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas.

Meninio ugdymo muzikos mokytoja Aida Rėčkuvienė