Edukacija „Gintaras – Lietuvos auksas”.

Dorotėjos mama pravedė vaikučiams edukaciją „Gintaras – Lietuvos auksas”. Jie klausėsi jūros ošimo ir įdomaus pasakojimo apie gintaro atsiradimą. Sužinojo, kad gintaro spalvą nulemia, ištekėjusiuose sakuose įvykę procesai. Įdomu tai, kad pagal natūralią gintaro gabalų formą, nustatomi gintaro formavimosi procesai. Daug dėmesio sulaukia”gintaro lašai”, dar vadinami gintaro ašaromis. Jos susiformuoja sakų lašams atitrūkus nuo bendros kamienu tekėjusios sakų srovės.

Vaikai galėjo apžiūrinėti ir savo rankutėmis sušildyti gintaro gabalėlį. Mergaitės, mielai prisimatavo karolius iš gintaro. Edukatorė, Julija Kuncaitienė, pasiūlė vaikams ežiukus papuošti gintaro dulkėmis. Jie jautė, kaip gražiai tarp pirštų byra smulkios gintaro dulkelės.

Žinios ir malonūs prisiminimai apie šią edukaciją, vaikams išliks dar ilgai…

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Rūta Galinskienė