Edukacija „Mažieji triušiukai“.

Vasario 28 d. Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje  „Vyturėlis“ ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko edukacija „Mažieji triušiukai“.

Edukacijos metu vaikučiai įgijo žinių apie triušiukus, jų įvairovę,  mitybą ir gyvenimo būdą. Ugdytiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis nykštukinių triušiukų veislėmis: „Nykštukai“ ( juodas baltaakuotis, hermelinai mėlynomis akimis), „Nykštukiniai avinukai“ ( mėlyni, raudoni, šinšiliniai), „Liūtagalviai“ (ronai). Vaikučiai galėjo gyvai pamatyti triušiukus, juos paglostyti ir su jais nusifotografuoti. Edukatorė Greta prašė vaikų  pasakyti, kuo skiriasi triušiai, kiškiai ir zuikiai.

Surengtoje viktorinoje, kortelių pagalba išsiaiškinome, kad triušiukai mėgsta maitintis vaisiais, daržovėmis ir kt.

Vaikai patyrė daug džiugių emocijų.

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui   Rūta Galinskienė