Edukacija „Tautinis kostiumas – mūsų valstybės simbolis“.

Julija Kuncaitienė, kartu su dukra Dorotėja, kuri yra mūsų įstaigos ugdytinė,  ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ vaikučiams pravedė edukaciją „Tautinis kostiumas – mūsų valstybės simbolis“. Edukacijos metu buvo pasakojama apie  tautinio kostiumo reikšmę, akcentuojami  svarbiausi bruožai, kostiumo puošyboje naudoti raštai ir simboliai bei tautinio kostiumo skirtumai atskiruose etnografiniuose regionuose. Edukatorė priminė, kokie yra išeiginio ir kasdienio  rūbo ypatumai. Kokios spalvos, raštai, detalės būdingos atskirų etnografinių regionų tautiniams rūbams. Labai daug vaikučiai sužinojo apie Suvalkietišką Zanavykišką moterišką ir vyrišką tautinį kostiumą.Julija ir Dorotėja kiekvienam bendruomenės nariui padovanojo po trispalvę širdelę ir padainavo tautinę dainą.
Tautinis kostiumas, kaip šalis, tauta ar žmogus, turi savo istoriją ir kaip simbolis atspindi pačią tautą.

Etninė kultūra yra perduodama iš kartos į kartą.

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Rūta Galinskienė