„Europos judumo savaitė 2023“

Rugsėjo 18 – 22 dienomis Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ bendruomenė, kaip ir kasmet, prisijungė prie organizuojamos akcijos „Europos judumo savaitė 2023“. Įstaigos vaikučiai daug keliavo pėsčiomis, žaidė įvairius judriuosius žaidimus, dalyvavo estafetėse ir kt. Susipažino su  transporto priemonėmis, kelio ženklais, mokėsi praktiškai pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje. Išbandė ratuotas priemones: paspirtukus, triratukus, dviratukus, vaikiškus automobilius, riedučius, riedlentes.
Šios savaitės renginius vainikavo šauniojo briedžiuko muzikinė mankšta, sportiniai pratimai. Visi patyrėme daug džiugių emocijų ir nuostabių akimirkų. Veiklas vykdėme gryname ore, po atviru dangumi.

Darželio bendruomenė