Išvyka į Vilkaviškio raj.

Kovo 28 dieną 9 klasės mokiniai, dalyvaudami projekte „Kokybės krepšelis“, keliavo po Vilkaviškio rajoną. Pirmiausia aplankė Paežerių dvarą, kur gerėjosi  senosios Graikijos atspindžiais Lietuvos architektūroje, nuostabiai sutvarkytu parku, kerinčiu vaizdu į ežerą. Vilkaviškio krašto muziejuje spėliojo senųjų rakandų paskirtį, prisilietė prie Vinco Kudirkos smuiko, gerėjosi močiučių ir promočiučių rūbais, papuošalais, bandė suprasti protėvių buities ypatumus ir seno mokyklinio suolo patogumą.

Ožkabaliuose, Jono Basanavičiaus tėviškėje, susipažino su tautos patriarcho gyvenimu ir veikla, ypač daug dėmesio skyrė  J. Basanavičiui kaip tautosakos rinkėjui. Paragavę gilių kavos paklaidžiojo po Atgimimo ąžuolyną.

Grįždami į namus sustojo Vilkaviškio centrinėje aikštėje, nusilenkė prie Jono Basanavičiaus paminklo, uždegė žvakę ant kunigo Antano Maskeliūno kapo Vilkaviškio švč. Mergelės Marijos Apsilankymo Katedros kieme.