Kalėdinis renginys Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Vyturėlis“

Artėjančių  švenčių laukimas pripildytas gerumo, švelnumo, jautrumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo…
Gruodžio 15 d.,  vaikučiai, jų tėveliai, seneliai , broliukai ir sesutės skubėjo į Kalėdinį renginį. Vaikai noriai ruošėsi susitikimui su Kalėdų Seneliu: mokėsi deklamuoti eilėraščius, dainuoti daineles, šokti.
Po ikimokyklinio ugdymo grupių „Žiogelių“, „Zuikučių“, vaikų ir  priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugelių“ pasirodymo, Sintautų kultūros salės teatras „Unoras“ padovanojo žaismingą spektakliuką „Prieš Kalėdas“.
  Smagu, kad galime padovanoti vaikams džiaugsmą.
Visa tai, kas gražu ir prasminga, visa tai, kas atneša sėkmę, telydi Jus per šias Kalėdas ir ištisus ateinančius metus!
Gražaus švenčių laukimo visiems!

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Rūta Galinskienė