Paminėjome atšvaitų dieną.

Priešmokyklinukai geba  paaiškinti, kam reikalingi atšvaitai, šviesoforo spalvų reikšmės. Keletas vaikų geba pademonstruoti, kaip teisingai dėvėti atšvaitus. Jau žino keletą kelio ženklų, geba apibūdinti, atsimena pagalbos telefono numerį.

Keletas vaikų dalijosi patirtimi, pasakojo, kaip saugiai atvykti į darželį ir grįžti į namus.

Lavino meninius gebėjimus, vaizduotę, erdvinį suvokimą, mąstymą, smulkiąją motoriką. Kūrė labai gražius „Savo svajonių atšvaitus”. Žavėjosi savo darbų parodėlėmis. Savo kūrinėliais papuošė grupę.

Surengė atsineštų atšvaitų parodą. Bandė pristatyti, papasakoti draugams, iš kur juos gavo. Stebėjosi atšvaitų įvairove.

Aktyviai dalyvavo viktorinoje. Išbandė naujus žaidimus planšetėmis, kompiuteriu. Džiaugėsi prizais- atšvaitais „Širdelė”.

Atšvaitų dieną paminėjo ir ikimokyklinio ugdymo „Zuikučių” , „Žiogelių” grupių ugdytiniai. Jie ne tik susipažino su atšvaito svarba tamsiu paros metu kelyje, bet ir praktiškai pasikartojo kelių eismo taisykles Sintautų miestelio gatvėse.

Mokytojos: V. Daniliauskienė,V. Butikienė, R. Knezevičienė, R. Galinskienė