Priešmokyklinukų išvyka į Kudirkos Naumiestį.

Spalio 19 d. Priešmokyklinės grupės vaikai keliavo į Kudirkos Naumiestį. Pirmiausiai skubėjome susitikti su vaikams patinkančiu personažu Kapitonu Flintu. Vinco Kudirkos gimnazijos salėje mūsų laukė bendraamžiai vaikai ir jų mokytojos. Kapitonas Flintas pakvietė visus keliauti muzikiniu traukiniu aplink pasaulį. Skambant nuotaikingoms dainoms, leidomės visi į smagią kelionę. Drauge šokome, dainavome ir judesiais improvizavome linksmas daineles. Džiugu, jog turėjome galimybę dalyvauti puikioje edukacinėje pamokoje – koncerte.

Po to kaupėme patirtį vaikščiodami rudenėjančiomis miesto gatvėmis, domėjomės istorine praeitimi, lankėme įžymias miesto vietas.

Išvykos metu vaikai turėjo puikią galimybę plėtoti svarbiausias kompetencijas- komunikavimo, kultūrinę, kūrybiškumo, pažinimo, pilietiškumo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Daniliauskienė