„Saulėgrąža – Rudens dukra“

Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ „Zuikučių“ ir „Žiogelių„ grupių ugdytiniai, kartu su mokytojomis, dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje piešinių ir erdvinių kūrybinių darbų parodoje „Saulėgrąža – Rudens dukra“. Ją organizavo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus lopšelis – darželis „Pušelė“.

Veiklų metu, su vaikais, stebėdami pamerktus saulėgrąžų žiedus, aptarėme jų spalvą, žiedo sandarą ir kt.

Kuriant darbelius, buvo panaudotos įvairios technikos ir priemonės. Ypatingai originaliai atrodė saulėgrąžos iš maisto produktų ir medžio pjuvenų. Gaminant iš maisto produktų, vaikučiai neatsispyrė norui, paragauti sūrio ir alyvuogių. Didesnieji dažė pjuvenas, kai jos išdžiūvo – pirštukais barstė rudeninę saulėgrąžą. Visų veiklų metu, vaikai noriai darbavosi, su nekantrumu laukė rezultato.

Kaip ir tikėjomės, bendras grupės draugų ir pedagogų darbas, tik sustiprino tarpusavio ryšį ir suteikė daug gerų emocijų.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Vilija Butikienė, Roma Knezevičienė, Rūta Galinskienė