Tarptautinis projektas “Kartu paskaitykim knygelę”.

Ikimokyklinės “Žiogelių” ir priešmokyklinės “Drugelių” grupių ugdytiniai bei jų mokytojos, mokytojų padėjėjos trečią kartą dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo mokinių tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“, kurį organizavo Kelmės “Kūlverstuko” lopšelio darželio specialioji pedagogė ir logopedė Gilija Gajauskienė.
Projekto tikslas- skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.
Pedagogės ieškojo neįprastų, žaismingų ir patrauklių vaikams knygų skaitymo būdų. Vyresnieji vaikai įvairiomis priemonėmis kūrė įsivaizduojamus E. Daciūtės knygos “Pasakojimas apie katiną ir tulpę” veikėjus: lipdė, konstravo, piešė, kūrė plakatus, organizavo darbelių parodas. Tyrinėjo tulpių svogūnėlius, juos skaičiavo ir pasodino. Kasdien smalsiai laukiame daigelių, o galbūt ir žiedų. Diskutavo apie draugystę, pasiaukojimą, meilę.
Mažesnieji tyrinėjo autorės knygelę “Paslapčiausia paslaptis”. Išklausę mokytojos skaitomo eilėraščio nulipdė “kažkuriukus”, kuriuos apgyvendino savo padarytame namelyje.
Įgyvendindami projektą, kūrybiškai veikdami visi patyrė daug džiugių emocijų, smalsavo, turtino žodyną, lavino suvokimą.