Ugdymas kitaip -Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Vyturėlis“.

Spalio 12 d., iš pat ryto, nekantraudami ikimokyklinio ugdymo grupių ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai, laukė edukacijos Kupu Kupu apie drugelius ir vabzdžius. Į kitokią pamoką pakvietėme ir Sintautų pagrindinės mokyklos pradinukus. Edukacijos metu vaikai stebėjo filmuką apie drugelio gyvenimo ciklą, susipažino su tropinių drugelių įvairove, jų auginimu. Pamatė eksponatus, apie kuriuos labai daug sužinojo įvairiausių subtilybių: kokio dydžio drugelio kiaušinėliai, kiek jų gali padėti, kuo minta, kaip slepiasi nuo priešų, kaip ilgai gyvena, jų rūšys ir kt. Stebėjo drugelį, kaip jis maitinasi apelsino vaisiumi. Vaikams patiko „sveikintis“ su gyvalazde, fotografuotis. Tai mokymasis per patirtį, ugdomi socialiniai, gamtos pažinimo įgūdžiai, dėmesio koncentracija, emocinis intelektas ir kt.